| rozy_9522 a întrebat:

Stiti vreo Agentie legala de recrutare pentru locuri de munca in strainatate? am gasit o gramada pe internet, dar stiu ca nu sunt pe bune. s-au intamplat atatea.straight face. Am intrat si pe anofm si eures dar sunt doar cateva locuri in Danemarca! Va rog mult daca stiti, spuneti-mi! multumesc mult!

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Iti recomand sa te duci pana la ajofm din judetul tau si sa vorbesti acolo. Ei iti vor da cu siguranta firme reale.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.tsajobs.eu!