| Alëxąndŕą a întrebat:

Buna stiu ca era un serial care ma uitam si il iubeam love struck "secretul mariei" si am vazut ultimul episod, dar nu a zis ca e ultimul stiu ca Octavian a facut niste "crize" ca el era amnezic si numai stia ca Maria se dadea drept Lorena ca i-a spus intr-un episod stia care va daca accela era ultimul episod? ca eu stiu ca incepea de mariti pana joi si am dat sa ma uit si nimic era un film si am asteptat sa se termine si nimic si nici reclama nu sau mai dat, dar mi se pare ca s-a terminat ciudat! straight face

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Încearcă să te exprimi coerent. Nimeni nu-şi dă seama de ce spui, foloseşte semnele de punctuaţie corect dacă vrei să fi ajutată. Precizează exact care e întrebarea ta. E chiar aşa greu? Baftă!

| TraficantDeVise10 a răspuns:

Ei bine,da, imi amintesc, a facut crize cand Maria i-a zis ca nu e Lorena cum credeau toti.Atunci s-a terminat primul sezon.Dar nu imi amintesc sa fie amnezic, dar ma rog nu asta conteaza.Nu era ultimul episod! A mai inceput un sezon si s-a terminat filmul cred ca prin mai-iunie.Dar nu s-a terminat,pentru ca apoi au continuat, a fost de neuitat. Otilia a inchis-o pe Ruxandra intr-o camera si a dat foc, dar a scapat.Maria si Octavian s-au imapacat.La finalul filmului,Ruxandra a fost inchisa pentru relele comise, dar in inchisoare a incercat sa se spanzure.A fost salvata si a sfarsit prin a sta in inchisoare, iar Octavian si Maria au ramas impreuna!
Fundita?