| User13676557887 a întrebat:

Buna,stiu ca este un subiect mai putin discutat si controversat dar as vrea sa l impartasesc ….
As vrea sa imi fac viata mai "fun" pentru ca atatea ore de stat la liceu e plictisitor. Dati mi idei chiar si pe cele mai nebune si greu de uitat ca sa imi fac viata mai frumoasa. Ca de exemplu daca as vrea sa incerc o tigara sau sa chiulesc avand parinti stricti, ajutati. ma si cum sa fac fata parintilor stricti, sa am anumite "trucuri" pentru a nu afla.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Viata fun ti-o faci dupa ce termini liceul si esti major, ca acum ceea ce tu numesti fun este ILEGAL si-ti poate aduce numai necazuri.

Fumatul si alcoolul sunt interzise minorilor, tocmai pentru ca nu aveti discernamant la anisorii astia si credeti c-i fun sa faceti cancer la plamani fumand sau sa faceti coma alcoolica, consumand alcool.

Cerinta ta este total ilegala si nesanatoasa!