| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca nu pot sa pun o intrebare legata de teme, dar vs rog mult ajutati-ma! Am cateva propozitii de tradus la franceza si nu stiu daca le-am tradus foarte bine! Cineva care se pricepe la franceza imi poate traduce propozitiile astea?:"Oh! Mais il n'y a rien dans ton jardin, grand-mere! Et les feuilles des arbres, elles sont touted petites! Il n'est pas beau, ton jardin, grand-mere! Rien que de la terre noire...et quelques brins de mauvaises herbes..."Va rog ajutati-ma! Dau funda! Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| camiix a răspuns:

Ohh dar nu este nimic in gradina ta bunico! si frunzele copacilor, toate sunt mici! nu este frumoasa gradina ta bunico! doar pamantul negru si cateva fire de iarbawinking eu asa as fi tradus`otongue