| Lauralauratrusca a întrebat:

stiu ca se va comenta pe langa subiect motiv pentru care as vrea sa va rog sa va abtineti si daca se poate sa-mi raspundeti la subiect nu pe langa.
Daca cineva a mers la vrajitoare va rog sa-mi expuneti avantajele si dezavantajele. Eu personal am intrat in contact cu Bratara si as vrea sa mai aflu si alte pareri (nu critici).
Cine stie de vraja cu ciclu in cafea de asemenea astept comentarii.

Răspuns Câştigător
| Neinteresantul a răspuns:

Vrajitorie exista, dar nu e practicata de tiganii care se lauda ca fac si dreg. Toate "vrajitoarele" de la noi sunt doar niste femei lesinate care in schimbul unor minciuni pe care orice om ar vrea sa le auda, iti mananca banii si timpul si te sperie.

Iar "magia" adevarata (pe care n-o practica tiganicile din Romania), are intotdeauna consecinte. Universul trebuie sa pastreze un echilibru. Pentru orice lucru cerut, ti se va lua alt lucru la fel de valoros. Din ce am vazut la intrebarile tale, pari o persoana foarte disperata. M-am scarbit total cand am citit ce ai scris acum cativa ani, cu ciclul in cafea. Singurul efect pe care ar putea sa-l aiba, e sa provoace voma si sa-l faca pe el sa fuga de tine ca de dracu daca afla ca ai facut asta.

Eu zic sa mergi la un psiholog... sau la psihiatru.

Dragoste cu sila si forta nu se poate. Poate cand vei intelege asta, vei avea si tu parte de ceva normal.

Si ai grija, daca dai peste ceva normal si te comporti ca o disperata si incerci sa faci tot felul de cacaturi, gen faza cu ciclu in cafea sau alte porcarii inventate de tigani si numite de ei "vraji si farmece", atunci vei pierde din nou.

3 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

Pai intreab-o pe Oana Zavoranu. Tu ai intrat in contact cu Bratara iar ea a intrat in contact cu banii tai.

Răspuns utilizator avertizat
| Adiii23 a răspuns:

Pai sunt trucuri ieftine. Nu exista vraji, cel putin asta e parerea mea, unica magie pe care le fac vrajitoarele e sa faca sa iti dispara bani laughing daca stii ce vreau sa zic.