| ely_5272 a întrebat:

Buna sun clasa a v-a,sunt sefa clasei dar am avut noroc noi suntem cu alti copii din alta clasa ne cunoastem doar de cateva saptamani am doua colege inalte intr-o zi asteptam la laboratorul de biologie asteptam profesorul si tipau la mine,, Deschide usa" zicea una si alta,, Deschide usa" si ma aminintat ieri a venit femeia de servicisi a zis sa incuiem usa ca intra alti copii la noi in clasa si vine un coleg care a fost cu mine in clasa a IV-a si ma ameninta pentru ca intr-o zi n-am incuiat usa ca vroiam sa ma intalnesc cu o fosta colega si n-am mai incuiat usa si cica acel coleg siar fi uitat tel in clasa si vine la mine si ma ameninta si pe mine acele cuvinte ma sperie si m-a facut sa plang DE OBICEI NU INCUI USA CAND PLECAM SI NU AM NUMAI EU CHEIA DE LA CLASA CI SI FEMEILE DE SERVICI

P.S.va rog dati-mi o solutie va rooooooooooog!

1 răspuns:
| jasmine92 a răspuns:

Ignora-le sau fa-ti curaj sa le intrebi de ce tipa la tine, ca doar nu le-ai facut nimic.happy cat despre cheie, daca o are si femeia de serviciu, inseamna ca nu ai de ce sa te simti vinovata ca era usa descuiata. Poate a uitat sa o incuie si credea ca a incuiat-owinking