| anonim_4396 a întrebat:

Sung Gaby. si joc metin2! ma gandeam daca are cinevasa imi de`a si mie un cont pe ro big grin lvl mare / mic.sau sa-mi zica unul privat de unde se cumpara Armura KING si arme +9 happy Va multumesc add pls : bboy_gabby2003! va multumesc!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti spun eu de unde iei armura KING+9 si o gramada de iteme+9.Pentru a avea KINK iti trebuie armura de 66 la+9 apoi daca iti reuseste la+10 sa zicem, iti apare KING(de exemplu armura de 66 la razboinic se nueste platosa de otel).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai...privat de ex: metin2 gx.acolo gasesti la negustori cc, rib areme tot +9 (rib/fms/clopt antic=500k]. si ase mai departe...armuri +9 3k, 12k si 1, 2kk.bless 5k. Dsuper fainbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu vreau sa fac eu king sa cumpar de la negustor sau sa imi dati voi un metin, un site, tot pls big grin nu vreau eu asa...ca am incerkt ala cu rib +9 / FmS stiu Varza.eu vr.pe RO cont big grin ori un metin de unde sa cumpar KING +9 happy

| cosmin2221 a răspuns:

Metin2 mod in doua zile am facut 99 cu cal mistic am si subliniat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As vrea si eu un link tot asa cu king la negustoru de armuriwinking

| Gabriel_Chilianu_1990 a răspuns:

Iti dau eu cv cu toate +9 la mag cu 1 yang si asa mai departe rate 1000% daca votezi iti da coins o chestie la magazin careti face direct P etc.
Se cheama metin2 moon

| Ss3Bba a răspuns:

Cel mai fain metin2 ii AsinisWorld iti da P direct la lvl 50 ai 2kkk si cresti extrem de repede is mape de la lvl 120 in sus. In 3h faci lvl 255

| Lungu_Alexandru_1981 a răspuns:

Salut Ss3Bba imi dai si mie printrun like metinu ala al tau World ca am incercat sal dowloadez si nu mi-a mers damio si mie te rogbig grin