| Fotbalistul a întrebat:

Sunt baiat. este ceva rau daca ma uit la telenovele? parintii imi spun ca nu e bine. dar eu am o fire mai sentimentalabig grin astept parerihappy

3 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

De cat timp caut eu un baiat ca tine laughing.
Daca stii sa dai si cu pumnu si nu iti e frica de caini (asta e important pentru mine, pentru alte persoane nu garantez), atunci poti sa te uiti la telenovele si sa fii sensibil cat vrei happy

| Lluvia a răspuns:

Eu nu vad dc ar fi ceva rau. Daca tie iti face placere sa te uiti la telenovele, uita-te, nu lasa pe nimeni sa te impiedice sa faci ce iti doresti. E strict problema ta genul de filme pe care il preferi!happy

Răspuns utilizator avertizat