| Crisstinayy12 a întrebat:

Sunt clasa a v-a. Am dat test la mate acum ceva timp. Am stiut cat de cat. O problema nu am stiut-o si am scris in paranteza : a fost mai usoara problema de pe randul celelalt, mereu nimeresc rand mai greu! Sau ceva de genu am scris. Azi doamna de mate a zis ca sunt note si de 2. S-ar putea sa fiu eu avand in vedere ca nu mi s-a parut super greu? Va rog.

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

De fapt ce ne rogi? Să zicem că iei 9 când tu n-ai știu?
Mai rabdă o zi-două până vă aduce profa lucrarile

| Sn4k3 a răspuns:

Nu cred, dar n-are rost sa comentezi la profesori ca tot tu ti-o iei, fie chiar si in gluma sau mai stiu eu ce.

| IIIshaneIII a răspuns:

Nu mai face asta, in clasa a 9-a la liceu am dat lucrare la franceza, am facut tot si ma plictiseam, apoi am scris pe spatele lucrarii un cantec in engleza, am primit 2 la lucrare si aproape era sa ma lase corigent.

| Tudy000 a răspuns (pentru IIIshaneIII):

Si nu le-ai spus la parinti ca sa ii dea un pic de mule la profesorul ala retardat? de erai copilul meu sa vezi cum zbura din scoala pentru asa ceva, gunoi ordinar.

| ovidiu123432 a răspuns:

Eu zic ca nu daca ai rezolvat aproape tot in afara de aia.

| Tudy000 a răspuns:

Daca ai rezolvat tot in afara de problema aia ai sanse poate la un 6-7 chestia e sa nu mai scrii in paranteza pe lucrare ce te supara, mai bine spune-i la profa direct si daca nu se rezolva spune-le la parinti, nimanui nu-i pasa de tine mai mult decat parintilor si bunicilor tai, spune-le orice problema ai avea nu-ti fie frica, daca nu le spui ei nu stiu cum sa te ajute si in caz de note proaste se supara pe tine.

| Crisstinayy12 explică (pentru Tudy000):

UPTADE : am luat 7.75
adica opt. Looooll

| Tudy000 a răspuns (pentru Crisstinayy12):

Bravo!