| anonim_4396 a întrebat:

Sunt din bucurestii si vreau sa imi fac cat mai multi prieteniiii! >:d world.delicioss

Răspuns Câştigător
| PetreConstanta a răspuns:

Cu timpul o sa-ti dai seama ca prietenii trebuie sa fie mai putini dar buni

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Siii creziii tu ca priiieteniii astiiia iiii gasestiiii pe net?

| anutza a răspuns:

Nu cred ca poti numi prieteni niste persoane pe care le ai intr-o lista, cu care nu te-aqi vazut niciodata sau carora le vezi doar o poza si nici aia nu stii daca e a lor, niste oamneni cu care poate te lovesti cu cotul pe strada, dar nu ii recunosti nu le zici buna si poate nici pardon, pentru ca nu ii cunosti nici macar cunostinte nu iti sunt, dar cand ajungi acasa te conversezi cu ei pe mes
cu siguranta niste prieteni virtuali nu te pot ajuta la greu, mai bine iti faci o mana de prieteni pe care te poti baza happy

| PetreConstanta a răspuns:

Multumesc