| anonim_4396 a întrebat:

Sunt fana The Twilight Saga si vreau sa stiu daca Stephenie Meyer mai lucreaza la vreo carte dupa ce a scris Amurgul, Luna noua, Eclipsa si Zori de zi.:Xdau fundita:*
PS.:cartile sa faca parte din seria The Twilight Saga

Răspuns Câştigător
| alice.twilight a răspuns:

Si eu sunt fana infocata twilightbig grin! da, stephenie meyer mai lucreaza la o carte.se numeste,, midnight sun,, si este scrisa din perspectiva lui edward...eu am formatul electronic al cartii, si daca vrei ti-o pot da sa o citesti

1 răspuns:
| JustMe a răspuns:

Eu am auzit de o carte Midnight Sun cum a spus si alice.
Deasemenea a mai scris o carte despre Bree, unul dintre vampirii nou nascuti din Eclipse. Carte se numeste The short second life of Bree Tanner.