| anonim_4396 a întrebat:

sunt fata si imi voi cumpara o masina. Am de ales intre Seat Leon Cupra si Vw Golf GTI? Care credeti ca e mai buna? Cei care se pricep. Mai bine zis ce va deranjeaza la fiecare, asa sa imi fac o idee.

4 răspunsuri:
| alexander_9310 a răspuns:

Golf gti ai super are varamiu nu a avut probleme cu el deloc si rupe tot eu zic golf si as bune si la motoare si ai si confort si in plus as facute de nemti si astia fac masine bune si rezistente

| Deyuuutzaa a răspuns:

Imi place cum arata Seatul dar Golful e mai de calitatehappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@alexander: in cazul in care nu stiai seatul are aceeasi platforma ca vw, si aceleasi motorizari

| master_7023 a răspuns:

Sincer sa fiu Golf si Leon Cupra sunt acelasi lucru numai ca difera emblema si caroseriahappy. Leon Cupra prinde mult e o masina vioaie dar are consumul mare. Insa Golf e mai slabutz din punct de vedere putere dar nu cu mult. consumul este acelasi. eu as prefera Leon Cupra.