| anonim_4396 a întrebat:

sunt fata si imi voi lua o masina. Am de ales intre Seat Leon Cupra si Vw Golf GTI. Care e mai buna? Pt cei care se pricep, evident. Si, ce va deranjeaza la una sau cealalta? Asa sa imi fac o parere.

4 răspunsuri:
| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Vw Golf GTI este mai frumos si este si o marca mai buna.cred. :d

| ExpertHost a răspuns:

Golf. De ce? Leon-ul este prea rigid si vei simti fiecare damb, fiecare groapa si daca ai si RS-ul, o sa te cam rupa la consum. Undeva la 12 in oras. Golful este mai "legat", consum mai mic si mai compact. 1. 9 tdi se duce undeva la 5-6 in oras ca si consum.

| BaronVonBavaria a răspuns:

VW GOLF GTI in primul rand intretinerea costa mai putin la VW consumul mai mic si nu in ultimul rand ii o masina nemteasca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hm, masini cam sportive pentru o fata. Ma mir ca va plac voua astea. Eu as opta pentru Seat.