| Aysa19 a întrebat:

sunt foarte pasionata de jurnalistica.Am auzit ca este un site care, unii iti iau niste articole daca se pot numii asa scrise de tine! As vrea daca imi puteti da niste site-uri de reviste unde pot publica articolele! Va multumeschappy

Răspuns Câştigător
| oz a răspuns:

Http://www.etajul6.ro/
pe forum iti postezi textele(creatiile) unde iti sunt corectate.Studentii sau chiar profesorii se uita peste el si le "corecteaza". Dar, am citit cateva raspunsuri si intrebari postate de tine. Daca vrei jurnalistica, pune mana pe gramatica si citeste mult.Sa nu crezi ca tot ce zboara se mananca.