| Larisamonica a întrebat:

Bună, sunt împreună cu un baiat de 4 zile și mereu îmi zice sa mergem la el, voi ce ziceți sa ma duc?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai vrea sex, de aia tot spune sa mergi la el acasa, ca altfel te-ar fi invitat la restaurant sau la cinema daca voia doar sa te cunoasca sau sa aiba o relatie serioasa cu tine, dar el te-a invitat la el acasa doar pentru 1 singur lucru: sa aveti sex!

| Trendson a răspuns (pentru Violleta2022):

Le-ai cam zis mother

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu.

| relian a răspuns:

Esti impreuna cu un baiat si mereu iti spune sa mergi la el.Dar daca sunteti impreuna, cum mai poti merge la el laughing deja esti cu el, esti la el ai putea spune.
Deja ai facut-o, asa ca ce sa zicem noi, daca tu deja spui ca esti impreuna de 4 zile

| Fatamuntilor a răspuns:

De 4 zile si deja de cheama la el acasa?
Eu zic sa nu mergi.
cati anisori aveti voi? el e major sau are 16 ani si tu mai putin de 14?

| Madaxo97 a răspuns:

Dacă vrei să te duci, du-te, e alegerea ta, ne intrebi pe noi?

| LisaJulie a răspuns:

Eu zic sa mai aștepți puțin, sa îl mai cunoști înainte

| simplaexsistenta a răspuns:

Faci cum crezi. Întâi verifica totusi sa nu se fi scumpit prezervativele

| DragosDeLaDabuleni a răspuns:

Salut! Nu te du daca nu are roblox pe pc!

| MihaitzaItza a răspuns:

Doar daca esti dispusa la hata hata asa repede