| RaluAle00 a întrebat:

Bună! Sunt în clasă 7 și anul viitor voi fi in a 8 și încă nu m-am decis ce vreau sa aleg.Altii mă presează că "nu e târziu să îți alegi acum liceul" Încă nu știu cu ce medie trec la examen și deja mă doare capul.Ce spuneți ar trebui să mă decid de acum ce liceu vreau dar mi-e frică daca nu iau examenul și nu pot trece la liceul dorit...văi de capul meu.Va rog fiți sinceri și spuneți ce e mai bine sa fac.Multumesc

Răspuns Câştigător
| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Ascultați inima asculți sufletul căci nimeni nu știe cei mai bine pentru sufletul tău și inima ta fi conștient fi răbdător nu lua decizie la nervi la grabă la ură la agitație după gura lumi rea.