| anonim_4396 a întrebat:

Buna sunt Maria cum am mai spus ce ma doare am primit doar dou-a raspunsuri as dori sa primesc mai multe opini din parte-a voastra la disperar-ea me-a am avut o relatie cu un barbat 6 luni si acum suntem de 3 luni despartiti si dupa ata timp de despartire ma suna ma cauta vrea sa ne ampacham ce sa fac eu sunt casatorita el s-i batut joc de mine cat timp am fost anpreuna m-a facut sa sufar mult dar eu nu pot sa-l uit de ce? oare de ce il iubesc si acum nu mai rezist ma dispera an continuare ce sa fac sa continui cu el asa? vreau sfaturi din parte-a vostra sincere si poate o sa-mi fie de folos

5 răspunsuri:
| kaya a răspuns:

Pai lasa-l schimbati numarul de telefon si vezi de sotu tau, ca nu se merita sa iti strici casnicia pentru o aventura. Daca continui asa s-ar putea sa afle si sotul tau si sa ii pierzi pe amandoi.Vezi ce decizie iei sa iti fie bine.Succes

| bblock69 a răspuns:

Pai daca te-a facut sa suferi o data ce crezi ca nu o va face si a doua oara?
Acum esti femeie maritata...crezi ca are rost sa iti parasesti sotul pentru el?
Crezi ca daca te vei intoarce a el nu va pleca delanga tine?
Ramai impreuna cu sotul tau...asta e cel mai bun lucru pe care il poti face!
Ai grija de tine si sper sa iei cea mai buna decizie!

| SweetPrinces a răspuns:

Tu spui ca suferi pentru ca iubesti pe altu si nu sti ce sa faci sa ramai cu el sau nu, Dar ma intreb pe tine chiar nu te doare inima ca iti inseli sotul? cum poti sa-l mai privesti in ochii dupa tot ce faci? Punete macar o secunda in locu lui daca el tiar face tie toate astea cum te-ai simti? trist foarte trist eu credeam ca doar femeile sunt cele inselate dar se pare ca mai sunt si barbati inselati sad

| kamelya a răspuns:

Esti casatorita cu cineva, dar tu il iubesti pe altu? depinde daca merita. Poaate ca sotu tau te iubeste mult si poate o sa sufere la fel cum ai suferit tu din cauza acelei persoane. Sfatu meu e sa lasi lucrurile asa cum is:*. o sa-ti treaca.Si eu trec prin asa ceva. pup de la mine si fi fericita

| kamelya a răspuns:

Zambeste, capu sus, si poate acum vine la tine ca ii e greu.sau ceva de genu.acum poartate cu el asa cum sa comportat el ca tine si ai grija sa nu-ti neglijezi sotzu.:*:*