| Izel a întrebat:

Buna sunt noua in site si nu stiu cum se da funda ma gandesc ca nimeni nu o sa-mi raspunda daca nu dau funda la intrebari dar plzzzzzz spuneti-mi

Răspuns Câştigător
| Queeen a răspuns:

Cand o sa pui o intrebare o sa primesti multe raspunsuri si in dreptul fiecareia va fi cate o fundita.si care dintre raspunsuri ti se pare cel mai bun, dai clik pe fundita.si gata.imi dai mie?big grinbig grin :* bafta.

2 răspunsuri:
| Izel explică:

Iti dau cand o sa ma lase mersi stiam de asta dar nu stiam ca asa dai credeam ca trebuia sa trimiti ceva

NOname
| NOname a răspuns:

Citeste Intrebarile frecvente (sus)! Succes!