| cataa_1423 a întrebat:

Buna:} sunt noua pe aici dabea ieri mi-am facut contul si nu stiu cum se da fundita unui alt cont:d va rog >ajutati-mabig grin

Răspuns Câştigător
| sherlynn a răspuns:

Heiii! PooOiii fundita dai daca raspunsul acelei persoane tSsi se pare fOlOsitOr...
Unde persoana a lasat raspunsu arata o funditSsa si scrie pe ea 1.
Camm asa se da funditSsa
Sper ca ti-am fost de folos
Ce zici merit una?puppy dog eyes :X

2 răspunsuri:
| OrangeWind a răspuns:

Pai de exemplu intra la "Intrebarile mele" la contul tau si alege intrebarea la care vrei sa vezi raspunsurile si apasa pe ea, apoi citeste raspunsul care iti e cel mai folositor sau care te-a ajutat cel mai mult si in dreapta raspunsului ai o fundita si apesi acolo.happy sper ca te-am ajutat.

| cataa_1423 explică:

Merci!happy:*