| Ariana_2466 a întrebat:

sunt noua pe site. ofer fundă, gratis. aşa, ca de bun venitlaughing.
cine vrea?

Răspuns Câştigător
| kqwjy a răspuns:

Hello, Ariana! Bun venit pe site.
Eşti nouă, aşa că nu o să-ţi zic nimic. La următoare întrebare, te rog, să fie una cât mai plauzibilă.
O zi bună!

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Buna, Ariana! Esti noua pe aici, asa ca n-o sa te cert, ci o sa te rog frumos sa citesti foarte bine regulamentul site-ului http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente.
Iar dupa vei intelege, ca nu este un loc pentru astfel de postari. Intreaba, cand ai nevoie de ajutor, de un sfat! Nu intreba doar de dragul de a posta o intrebare! Succes!

| AlysaAly a răspuns:

Bine ai venit pe acest sit sper sati placa, nu aleg dupa funde am vrut sa te salut

| Oanaa_7955 a răspuns:

Buna :* eu vreauu:*laughing

| Neculae a răspuns:

Buna eu te rog am doar 1 funda te rog si eu sunt nou apropo Salut