| Danielicious a întrebat:

Sunt pe Vodafone si vreau sa imi bag internet pe mobil.De fiecare data cand vreau sa caut ceva pe internet imi spune sa verific setarile, eu le verific dar nu stiu daca fac ce trebuie.Ma puteti ajuta? App nu stiu daca ajuta, am telefonul sony ericsson w508i http://www.google.com/......tp?/imgres r:7, s:0

1 răspuns:
| raoul87 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema dar am rezolvat-o. dazactiveaza contul, lasati cel putin 3 megabite lebiri apoi alege o fotografie cu tine incarco fa-ti un nou cont si va merge.