| Teo_2309 a întrebat:

Sunt reprezentant la Avon de 2 campanii. La a cata campanie voi putea face comanda mai mare de 400 lei? fundita!love struck:p

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| criss10 a răspuns:

Trebuie sa ai 4 inscrisi ca sa beneficiezi de comisioane.la 4 inscrisi devii lider.

| ghetuvictorita a răspuns:

Incearca oriflame in tipm ce esti si la avon si ai sa vezi diferenta la bani, discountul ajunge si la 40 % daca treci de 5 mil. Eu sunt lider oriflame si caut fete care sa fie reprezentanti, de fapt mie imi place mai mult sa spun ca, caut fete care sa isi faca card de fidelitate prin care pot cumpara produse oriflame cu reducere intre 23 si 40%, mai ales ca se dau niste cadouri pentru noii inscrisi. Nr meu este 0761342716 sau mess serbanvictorita@yahoo.com my.oriflame.ro/viky, calalog curent, urmator jos in dreapta.

| Teo_2309 explică:

Mai am o intrebare... daca inscriu pe cineva la Avon eu primesc ceva?batting eyelashes Si cum il inscriu? happy