| KiddSimo a întrebat:

Buna sunt simona! Am si eu o mica problema.sunt cu un baiat de aproximativ 6 luni.Ne intlegem super.Este exact asa cum mi-am dorit.insa este o mica problema:"sexul oral". La inceput nu s`a pus problema de asta. Dar acum. mi-a spus ca vrea sa faca absolut orice cu mine ca se simte bine alaturi de mine si vrea acest lucru. L`am facut, dar nu stiu ma simt ciudat cand o fac.Nu ca nu`mi place dar ma face sa ma simt o femeie... Ce sa fac? sa merg mai departe sau sa ma opresc aici? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Macho a răspuns:

Hmmm, si eu as vrea sa fac cu prietena mea, dar ea nu e de acord. DEOCAMDATA devil.

Cat despre problema ta, ce pot sa zic? Daca ti-e scarba si nu vrei sa mai faci sub nici o forma, poti sa discuti asta cu prietenul tau.
Cu toate ca nu cred ca va fi prea de acord, avand in vedere ca "i-a dat deja de gust".
Poate la inceput ti se pare asa, dar cu timpul o sa iti placa. 6 luni de relatie mi se pare cam putin pentru sex oral, dar depinde de cum decurg lucrurile intre voi.

Alegerea o faci tu. Succes!

5 răspunsuri:
| beka a răspuns:

Io zic asa: problema ta nu este faptul ca te simti femeie, ci faptul ca atunci cand faci chestia aia t simti mai "sexuala" mai indrazneata sau fara inhibitzibig grin ca si cum ai fi alta persoana.
multe fete cand fac sex oral se simt ca niste actritez pornohee hee

| Rebecca a răspuns:

Odata ce am inceput viata sexuala devenim femei. Daca sexul oral te face sa te simti bine, va stimuleaza pe aman2 e OK. Poate tu nu erai pregatita sa faci acest pas cu el.

| BυαHн ▀▄▀▄▀ a răspuns:

Buna intrebare.eu zic sa mergi mai departe daca va intelegeti bine.

| KiddSimo explică:

Exact beka...asa ma simt.parca nu ar fi dragoste parca ar fi sexthinking e ciudat:Xms mult pentru raspunsuri.ms din suflet

| KiddSimo explică:

Hai sa va lamuresc.big grin.ne intelegm foarte bine:Xavem o relatie super:Xsi nu e vorba ca nu vreau.sau ca nu`mi place. dar chestia asta ma face sa ma simt putin"usoara". si da el m`a intrebat daca vreau sa imi dea; limbi dar nu vreau...sunt putin rusinoasa.intelegeti voi.mereu insista dar pur si simplu nu vreau.