| Pau a întrebat:

Buna!
Sunt singura care crede ca toata lumea a luat-o razna cu Facebook-ul? Adica,nici nu cunosc bine o persoana si deja ma intreaba: ai Facebook? Iar cand spun nu,se uita la mine de parca as fi omorat pe cineva. La fel fac si prietenii mei,scriu fiecare lucru pe care il fac,iar de like-uri sa nu mai vorbesc,dau like in prostie. Doar pe mine ma deranjeaza chestia asta?
Adica,nu am nimic impotriva acestui site de socializare, dar parca lumea a innebunit.

4 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Da da da asa mi se intampla si mie laughing tin minte ca mai demult lumea era inebunita de hi5 acu au inceput cu facebook laughing in viitor probabil twitter o sa fie la moda. :/

| eurynomus a răspuns:

Nici eu nu am FB si nici nu am chef sa mi fac deoarece este o mare mizerie. Chestia asta cu FB este exact spiritul de turma intalnit la oameni.

| M25M a răspuns:

E o simpla frenezie, o sa treaca sper in curand.

| ℓαυrıtα a răspuns:

Sunt de acord cu tine. adica si bunica mea care are 70 de ani sa aiba facebook? sa fim seriosi abia stie sa aprinda calculatorul. lumea a luat-o razna rau de tot ce facebookul asta.