| Maariiaa a întrebat:

Sunteți pregătiți să înceapă școala, în mai puțin de două săptămâni? V-ați achiziționat caietele și tot ce vă mai trebuie?

Răspuns Câştigător
| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Eu voi merge weekend-ul asta sa imi iau tot ce imi trebuie. In rest, ma simt pregatita, desi nu am lucrat sau invatat nimic vara asta laughing. Nu ma deranjeaza ca mai sunt doua saptamani, eu una vreau sa-mi cunosc toti colegii (trec a 9-a), desi nu vreau sa o iau de la capat cu temele si invatatul. Asta e.

4 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Nuu vreau sa inceapa sad
Mi-am luat doar juma din haine si pixuri, creioane, radiera etc
Caiete nu mi-am luat inca happy

| CastraveteMurat a răspuns:

Mi'am luat caiete, pixuri, creioane si tot ce`mi mai trebuie :]] caietele deja le-am "personalizat" :]]
Nu stiu de ce dar astept scoala... Mi`e dor de colegi;( de profesori nuhee hee

Succes in noul an scolar :**

| BeastMaster a răspuns:

Nu sunt inca chiar pregatita.mi-am luat cateva haine de scoala, ghiozdanul si cateva pixuri, creioane si penarul, dar mai am de luat caiete.

| beautifulkiss a răspuns:

Buna pregatita nu sunt, dar de achizitionat da mi-am achizitionat cam tot ce imi trebuie.Mai am cateva hainutetongue
Numai bine.