| Marinna030 a întrebat:

Bună! Ști cumva dacă există călugărițe și de religie baptista/penticostală? Sau călugărițele de regulă se roagă la icoane și sunt încadrate la religie ortodoxă/ catolică etc? Și cât salariu au ele, minim pe economie sau mai puțin? Dacă poate cineva să mă ajute, vă rog^⁠_⁠^

2 răspunsuri:
| MeisterSchnitzel a răspuns:

Neo-protestanții n-au călugări.

| 1onur a răspuns:

Nu te rogi la Dumnezeu pentru salariul și te rogi la Dumnezeu cu sufletul și inima cine se face Preto și călugăriță pentru bani nu este acolo pentru Dumnezeu și să-l folosească pe Dumnezeu să ia bani in numele lui nu face astea din face din astea.

Dacă vrei să aveți un salariu munciți cinstit și o să aveți cu Adevărat atunci.