| Elenat89 a întrebat:

Bună!
Știu ca e o întrebare banală dar am niște probleme, știți vreo clarvăzătoare sau ghicitoare în București?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai bani de aruncat la ghicitorese?
Nu-i niciuna clarvazataore, doar sarlatance cumplit de smechere, care jumesc oamenii naivi sau prosti, ca te trag de limba si tu confirmi sau infirmi ceea ce ele te intreaba ca apoi sa-ti spuna ceea ce tu stii, dar de data asta dai si gramezi de bani.

La biserica de ce nu te duci?
Du-te fara bani, posteaza-te in fata icoanei Miacii Domnului si roaga-te acolo, dar sincer si din inima, ca ai sanse mai mari sa ti se implineasca dorintele, fara sa platesti pentru spurcaciunile si prostiile ghicitoreselor.

| Madaxo97 a răspuns:

Dacă te duci la clarvazatoare si vrăjitoare o să ai și mai multe probleme decât ai deja laughing ascultă acest podcast https://youtu.be/dey2aFoRJBI?si=9yW5gEWScYHxJnrf vezi ce a pățit Oana Zavoranu cu vrăjitoarele în București și de câte sute de mii de euro au secat-o

| 1onur a răspuns:

Nu exista Doamnă Elena89 clarvăzutori și ghicitori. Oamenii acești care practică astfel de măgari sânt mincinoși își bat joc de oamenii Doamna aveți mare grijă să nu aveți încredere Adevărată cu Adevărat in ei fiindcă va pot lua toate bunurile și bani și va treziți si cu problem din cauza lor fiindcă acești oamenii au alți oamenii în spatele lor care se ocupă cu mai multe și va faceți probleme Doamnă Elena89

| Mindfulness a răspuns:

Sunt eu clarvăzător! Eu prevăd că vei rămâne cu portofelul gol și cu multa mangleala.

| 1onur a răspuns (pentru Mindfulness):

Ei preferă minciuna frumos ambalată

nu așa săle spui Adevărul.

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Pentru 1000 de euro ofer fetei o minciună ambalata in aur și diamante. Ăștia zici că acum au ieșit în *** din peșteră laughing

| 1onur a răspuns (pentru Mindfulness):

laughing Adevărat boss

| Mindfulness a răspuns (pentru 1onur):

Mai bine te rogi frate, eu am inceput sa mă rog si îmi merge puțin mai bine.

| 1onur a răspuns (pentru Mindfulness):

Păi vezi tu când începi Sâte rogi acolo intervine el și doar el știe cum și de ce el vede el știe el aude ce noi nu știm atunci el ne arată și ne învață prin multe metode.