| oAlexa a întrebat:

Bună toţi pentru unu! happy
Aş vrea să pun o întrebare. thinking mă tot frământă.
Cum îmi dau seama dacă mă place un băiat? :-s Adica. înainte cu 2-3 zile să-l cunosc mă băga în seama, dar acum nu;(, doar dacă îl bag eu pe el în seamă.
P. S; e cu un an mai mare decăt mine.

Răspuns Câştigător
| wintermee11 a răspuns:

Pare tipul dominant, care arunca o nada sperand ca vei sari la ea si odata ce.ai facut asta, crede ca te vei tine dupa el precum un catelus.Nu tine intotdeauna.
Relaxeaza.te,iti recomand sa ai rabdare sa vezi ce.i poate capul, prin ce cercuri se. nvarte, ce anturaj are.s.a.m.d.pa.pa!

3 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Probabil se băga în seamă ca să facă cunoştinţă cu tine. Acum nu se mai bagă pentru că te cunoaşte. Întreabă-l sau roagă o prietenă să-l întrebe dacă te place...

| oAlexa explică (pentru Rockart):

L-am întrebat dacă mă place. şi a zis că ''POATE'' apoi a plecat.;

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Poti sa-l intrebi dar depinde.