| Balonaseplutitoare a întrebat:

Buna toturor,sper ca nu ma veti judeca, vreau doar sa va cer ajutorul, in meseria de videochat, care platforma ati recomanda-o si niste sfaturi ar fi geniale, v-as fi foarte recunoscator daca nu ati judeca si daca doar ati raspunde la intrebare.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| mihaela000ela a răspuns:

Daca accepti provocarile si iti depasesti barierele de mentalitate inradacinate ..ar trebui sa te gandesti la aceasta meserie, care, de altfel, e perfect legala.

| Admina97 a răspuns:

Buna, lasa-mi un mesaj și te ajut cu tot ce ai nevoie, sunt admina videochat