| Skylerx a întrebat:

A avut cineva sau are cineva de aici perusi? Am si eu, momentan patru. Am avut vreo 20 in total (a facut o femela pui de doua ori cate sase oua si au iesit), dar au murit. Acum am 3 si unul care vorbeste. Nu-i mare lucru.
Pe una am cumparat-o acum o zi si am observat ca are ochii rosii spre maro. Pe la ochii ei in partea stanga nu prea are pene, ma rog, nu asta ma intereseaza. E frumusica, alba (toata). Ochii rosii... au vreo boala?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU,da uite citeste aici sa stii pe viitor http://www.zooland.ro/Perusii___informatii_generale-4629.html