| Anda_7264 a întrebat:

Buna TPU am auzit la kiss fm o melodie gen : all my people on the floor sau party on the floor. Stiam cum se numeste dar am uitat. ATENTIE : nu este melodia sasha lopez - all my people sau on the floor si nici melodia chris thrace - party on the floor. Este o melodie foarte noua presupun ca 2012 sau din decembrie 2011. Primul raspuns funda iar restul voturi!

2 răspunsuri:
| ThePark a răspuns:

Let's the party on the floor uita-te pe youtube cred ca e buna nu mai stiu cine o canta