| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU! Am bacul anul ăsta și în maxim 3 zile trebuie să-mi fac poză pentru că așa se cere, dar eu am o problemă la ochi și vreau să-l țin acoperit. Credeți că este ok să-mi fac poză cu un ochi acoperit pentru bac? E problemă foarte serioasă, vă rog frumos să mă ajutați... Nu vreau să aud sugestii de genul "Fă-ți poză cu ochiul normal", e o problemă extrem de inestetică...

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

"Nu vreau să aud sugestii de genul "Fă-ți poză cu ochiul normal"

Atunci pentru ce ai mai venit sa ne ceri parerea, daca nu vrei sa o ne-o auzi?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, nu e deloc ok sa faci poza cu ochiul acoperit si nici nu ti se va permite sa folosesti poza aia pe acte oficiale.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu este și nu ți se va permite să-ți acoperi ochiul în timpul fotografierii.