| Lorє๔คnค a întrebat:

Am cont pe lady popular, si imi doresc tare mult sa-mi iau o meserie pe site, am mai multe variante, dar imi trebuie bani. Iar ca sa iau bani trebuie sa muncesc, nu? Iar eu trebuie sa-mi aleg o meserie, dar am de ales intre bucatar si stilist de par...si-mi trebuie bani pentru a-mi lua slujba dorita, va rog, ajutati-ma, si spuneti-mi cum sa castig bani multi... dau funda!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa joci mini jocuri si primesti mai multi bani

| ѕмιℓє a răspuns:

Diamante daca ai sa le transformi in bani, mini jocuri, du domnisoara la munca, lupta sa ajungi pe podium, daca ai apartament paraseste-l, transfera bani de pe alte conturi daca ai si sa fie la lvl. 5, joaca provocari pe bani, ia-ti iubit, da-i la optiuni -vot-si apasa pe fiecare site ca sa votezi castigi (da-i in jur de 6 ori si castigi 30). Fundita?