| Valeennavoleena65 a întrebat:

Buna TPU am mai pus o întrebare legată de un băiat care s-a îndrăgostit de mine la şcoală îmi dădea locul lui se holba frumos la mine,mă apăra dar eu am plecat şi acum m-am întors şi mi-am adus aminte de el şi mi s-a făcut milă.El a pus citate pe tik tok şi mi-o dat de înțeles că sunt pentru mine pe insagram la biografie a scris"am iubit prea mult ca să iubesc"i-am dat mesaj şi conversația noastră a sunat cam aşa:ai iubită? Prima dată nu a vrut să recunoască după a spus că nu iar apoi l-am întrebat dacă îi place de cineva şi a spus că nu i-am spus că poate de aia spune aşa că a fost refuzat el a spus cu un aer arogant că pe el nu-l refuză nimeni şi i-am mai zis că sigur cineva l-a rănit de nu-i mai place de nimeni şi el a spus doar somn uşor.Mă simt vinovată că un om nu mai poate iubi din cauza mea, avem prieteni comuni dar nu prea comunic cu ei ce să fac ca să aflu adevărul?

Răspuns Câştigător
| Eireann a răspuns:

Uite ca oamenii trec prin relatii de 5-10 ani sau Mai mult urmate de despartiri, de divort sau chiat moartea persoanei iubite si tot pot sa iubeasca, se indragostesc, incep relatii noi, se casatoresc si re-casatoresc. Dar el la 16 - 17 ani a iubit prea mult ca sa mai iubeasca? Se alinta ca da bine la fete, le place sa creada ca ele sunt cele care il salveaza si il fac sa iubeasca din nou. Lasa-l in pace ca nu are nimic.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ufff, grea-i scoala asta, mama ei de scoala!
ia de citeste ca eu nu inteleg nimic din balbele tale:
"...şi a spus că nu i-am spus că poate de aia spune..." laughing

| Valeennavoleena65 explică (pentru Violleta2022):

Iartă-mă pe mine fata mea, amnscris cum am putut la ora 5 dimineața fiind obosită

| Violleta2022 a răspuns (pentru Valeennavoleena65):

De ce nu dormi noaptea, in loc sa stai pe forumuri, fetita?
Creierul ala nu se mai dezvolta, daca nici capabila sa legi 2 fraze, nu esti...

In ce priveste apelativul"fetita" doar tu esti in categoria asta, fiind eleva la scoala generala probabil, eu am depasit demult statutul asta, fiind trecuta de 50 de ani.

| Valeennavoleena65 explică (pentru Violleta2022):

În primul rând nu e treaba dumneavoastră ce fac eu sau dacă mi se dezvoltă mie creierul eu nu v-am jignit cu nimic în al doilea rând nu mă interesează câți ani ai şi în al 3-lea rând creierul meu e mai dezvoltat la 14 ani decât al tău la 50 de ani.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Valeennavoleena65):

Poate doar in imaginatia ta de copilas.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Au vai... iti dai seama, nu poate sa iubeasca din cauza ta.

Se indragostesc 1000 de baieti de tine, toti cu aceeasi "poveste", ce o sa faci atunci, o sa iti para rau pentru toti?
El a avut doar niste asteptari copilaroase, si cam atat. Daca nu vrei sa ai nicio legatura cu el, ce iti mai pasa ce face, din cauza acestor motive? :/

| Valeennavoleena65 explică (pentru DoarBogdan):

Şi dacă vreau?

| DoarBogdan a răspuns (pentru Valeennavoleena65):

Daca vrei, atunci vorbeste in continuare cu el. Face el doar fițe acum big grin

| Willis a răspuns:

Să cauți pe altul. Lasă-l să vizeze.