| Pop_Raluca_1996 a întrebat:

Bună TPU am mustata (nu radeti). si vreau sa nu mai creasca deloc imi puteti sugera ceva detalii?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai nevoie în primul rând de dozările hormonale, să nu fie de natură medicală.
În rest, o decolorezi cu Karaver, este specială, lasă epilatul cu ceară!
Pa, pa.

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Decoloreaza mustata.rolling on the floor
Dupa ce o saruta prietenul ei ii spune "Iubito, inceteaza, parul tau de pe fata ma gadila."

| Legiuitoarea a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Bună.
Vai ce glumă proastă!
Pa, pa.

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Dar asa e.confused

| Pop_Raluca_1996 explică (pentru DarkOrbitMoon):

Gata eu am pus intrebara, si voi faceti chat? straight face

| DayByDay a răspuns:

O poti decolora daca e foarte mica, o sa fie mai putin inestetica. Sau o poti epila cu ceara, o sa creasca mai greu.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Foloseste benzi depilatoare pentru mustata.
http://www.divahair.ro/......et-rev535/
Nu ma intreba daca functioneaza, eu nu am asa ceva.Ma gandesc ca ai cateva firicele, nu ditamai parul ca la barbat.
In orice caz, produsele de la veet sunt bune.

| Seepty a răspuns:

Incearca sa o epilezi cu ceara altceva nu stiu ce poti face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a inventat ceara. -_-