| PinkIceCream5 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru, va veni ziua sotului meu si mai am câteva zile la dispozitie sa mă gândesc ce sa ii iau...nu sunt decisă in aceasta privinta si vreau sa va cer vouă niște idei thinking Voi ce ați lua?
Multumesc ^^

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Depinde de lucrurile care ii plac sotului tau. Eu i-as lua niste carti sau un stilou. Alte cadouri frumoase (dar sotul meu nu le foloseste) ar fi: un ceas, un parfum mai special, o excursie (dar doar daca si-o doreste in mod special)

| neutrino a răspuns:

Un singur bilet la mare, in luna august, la hotel de 5 stele.

| PinkIceCream5 explică (pentru neutrino):

Nu are ce căuta singurhee hee
Asta avem in plan prin Iulie deci se exclude:d

| Demonull a răspuns:

E soțul tău și întrebi pe un site ce să-i cumperi...
Tu îl cunoști.Tu știi ce-i place...personal m-aș bucura la un gest mărunt din partea soției, dacă aș avea una,.un gest care să mă miște.

| PinkIceCream5 explică (pentru Demonull):

Am cerut doar câteva idei pentru ca eu am o mulțime si nu sunt decisă atâta tot, nu am făcut o crima ca am întrebat acest lucru pe un site happy

| PinkIceCream5 explică (pentru PinkIceCream5):

Multumesc tuturor pentru răspuns! :*

| VerdeLila a răspuns:

E buna ideea lui neutrino, dar doar daca vei primi acelasi cadou de ziua ta.
Alege ceva legat de ce-i place (pescuit, minge, tenis, etc) sau ceva mai practic (aparat de barbierit, camasa, aparat de masaj).

| Evans_Bianca_1994 a răspuns:

4 nopti acum... cat e programul "Litoralul pentru toti" big grin e ieftin si... distractiv