| Suntdoareu2013 a întrebat:

Am nevoie de un nume bun ca sa imi fac o pagina! Funda :*!

Răspuns Câştigător
| alealecsya a răspuns:

Depinde ce pagini! Exemplu :daca e o trupa pui numele unei trupe preferate de toti ca LALA BAND! Deci numele ideal unei pagine daca vrei o pagina populara trebuie un nume preferat de mai multi "oameni "!

| Suntdoareu2013 explică (pentru alealecsya):

K poti sa imi dai un nume? NU vreau sa fac o pagina Lala Band pentru ca sunt multe!

10 răspunsuri:
| piTiCcu a răspuns:

Life Style

Răspuns utilizator avertizat
| Suntdoareu2013 explică:

Uitati-va pe pagina https://www.facebook.com/......4757551840 asa ceva o sa postez!

| Suntdoareu2013 explică:

Va rog sa dati nume bune!

| Suntdoareu2013 explică:

Pagina sa fie de fete!

| XxBlackEyesXx a răspuns:

Ce fel de pagina AMUZAMENT, Stirii etc?

| mery1927 a răspuns:

Dream world,Red Velvet, Live While You're Young, Your Own Story, Keep Calm and Love, Sunshine happy Funda?