| skriil a întrebat:

Am nevoie sa ma ajutati cu cateva impresii pareri sfaturi. Urmeaza sa plec impreuna cu o prietena buna sa lucram pe litoral pe timp de vara. ASta este alegerea noastra dar am primit doua oferte destul de bune,una in Olimp Neptun la Belvedere,hotelul celebru Amfiteatru sau in Costinesti la Vox Maris Grand Resort,in ambele ca ospatar,ajutor barman.
Ideea este ca despre Vox Maris Grand Resort am auzit mai mult pareri de rau,despre patroni, servicii,locatie.
La Belvedere in Olimp, nu am fost niciodata si nu stiu ce populatie vine acolo sau cat de multi oameni vin in sezon.
Ma puteti ajuta va rog sa iau o decizie?
Pareri sincere.

Ofer funda. O zi buna si o vacanta frumoasa tuturor, eu o sa am parte mai mult de munca

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La care din ele ai fost?