| lilicutza0009 a întrebat:

Am nevoie urgenta de niste ideei pentru surprize,. Administrez o pagina despre un film, si as vrea sa fac o surpriza care sa starneasca interesul., ma puteti ajuta? Dau Funda + Vot!

1 răspuns:
| Iooooaaaanaaaaaaaaaa a răspuns:

Bună!
Poți face un concurs. Ei îți promovează pagina iar tu le oferi în schimb ce consideri ( poze printate cu actori, daca pot fi semnate de ei cu atat mai bine, 2 bilete la film când se difuzează la cinema, dacă este cazul, 2 DVD-uri personalizate ce conțin filmul, poți de asemenea să mergi la un print corner, sau orice alt loc care se ocupă cu personalizarea obiectelor și DVD-urile pot avea imaginea fanilor sau actorilor preferati, poți încerca și cu 2 tricouri personalizate ) în felul acesta îți promovezi pagina și le stâenești și interesul. Poți face un Q&A în care îi rogi pe fanii filmului să lase intrebari pentru actori iar actorii pot răspunde, dacă ai posibilitatea. Sau poți face o secțiune "Stiai ca?" Unde în fiecare zi sau la 2 zile (ori cate zile vrei) sa postezi informatii nestiute de public despre actori.
Good luck!