| Si_Atat_Marian_1994 a întrebat:

Buna,TPU!
Am o cearta mai veche cu un idiot, si am ramas fara replici pentru el.
Imi puteti da replici de gen "Închide gura că faci curent!"?

3 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Nu văd rostul în a da cu coceanul în buturuga de 100 de kilograme,că tot nu se clinteşte.Aşa şi idiotul,rămâne pe poziţia sa, conservat în imbecilitate.Tu, fiind conştient de idioţenia individului respectiv, nu trebuie să îi răspunzi cu aceeaşi monedă, deoarece degenerezi automat pe aceeaşi frecvenţă cu el.

| s3byk91 a răspuns:

Ia apa in gura ca faci praf. Vezi ca furi curent deja.

| georgi90000 a răspuns:

1.Ai terminat de vorbit s-au m-ai trebuie sa dorm?
2.Mi-ar fi placut sa fi la TV ca sa te inchid.
3.M-ai iubesti natura, dupa ce ti-a facut?
3.Ai nevoie de licenta ca sa fi asa urat\a?
4.Ieri te-am admirat toata ziua, la zoo
5.Cum de doi parinti asa de frumosi au parte de un copil asa de urat?
6. Sper sa nu faci copii, ar fi pacat sa infestezii lumea cu prostia ta.
7.Nu esti asa de idiot\a precum vb lumea esti mult mai idiot\a.
8.Du-te si pisat* ca esti galben\a la fata.
9.De cand se cac* ciorile in capul tau ai devenit negru\a.
10.Ai limba lunga cate curu*i de batrani ai lins?
FUNDAAAAAA big grin