| UsernameFail a întrebat:

Am o intrebare cam complicata: In ce limba sunt covintele "Irishna Tubandar" si ce inseamna? Sper ca puteti gasi raspunsul pentru ca eu am cautat de zor si nu am gasit.

Răspuns Câştigător
| Mandarina888 a răspuns:

Daca dai funda iti zic eu!

| UsernameFail explică (pentru Mandarina888):

Daca spui, cand imi raspunzi la alte intrebari nu conteaza daca raspunsul e bun, eu iti voi da funda.

| Mandarina888 a răspuns (pentru UsernameFail):

Irishna tubandar este de fapt o comanda prosteasca facuta sa pacaleasca oamenii, mai demult vehicula pe youtube un video cu fantome si daca ziceai dupa ce te uitai la videoclip cele doua cuvintea vedeai o fantoma reala! Este de fapt o porcarie, nu inseamna nimic, nu apartine niciunei limbi!