| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare: De ce cand acceses pagina vizualizare profil imi intra la categoriisad. Daca poate cineva sa ma ajute?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil e o eroare a site-ului. Nu esti singurul cu aceasta problema. Am observat, ca sunt foarte multi.
Poti sa trimiti un mesaj la Contact sau sa ai rabdare si sa astepti pana se remediaza problema. Succes!

2 răspunsuri:
| Blackflake a răspuns:

Deja am trimis un mesaj la Contact, dar ma gandeam ca e ceva din cauza ca am gresit ceva sau pentru ca trebuie sa am un anumit numar de puncte pentru asta.

NOname
| NOname a răspuns:

Nu, Nicu, este o problema a site-ului. In mod normal in cateva ore-zile ar trebui sa se rezolve. Succes!