| Bogdan4532 a întrebat:

Bună TPU, am o întrebare mai dificilă să zic așa, însă cred că se poate răspunde destul de ușor rolling on the floor.Am 25 de ani și o înălțime de 1.82-1.83.Deci sunt înalt, mediu sau scund?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne iei la mișto? Care e întrebarea dificilă? Cred că ai uitat ce voiai să scrii și ai scris altceva. Cât despre ce ai scris aici, ești înalt, având o înălțime cu aprox 5cm peste media.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înalt.

| Anonimul151 a răspuns:

Esti inalt, dar e ok.Si eu sunt la fel am 15 ani si am aproape 1.85 sau 1.90. Deci stai linistit ca e ok asa, sunt multi care sunt mult mai inalti decat tine.

Sper ca te am ajutat happy

| OanaDD a răspuns:

Esti mediu, deci normal.