| BeyonceFan a întrebat:

Am o intrebare: pe jocul Howrse, cum pot sa-mi imbatranesc calul, fara sa folosesc punctele de imbatranire? Funda garantat (dar pentru un raspuns care chiar m-a ajutat).

Răspuns Câştigător
| CreepyCrow a răspuns:

Cu ajutorul Bratelor lui Morfeu ( se gasesc pe Piata Neagra), insa ai nevoie de permise...
Uita-te sub emblema jocului, la Imperechere-Piata Neagra, ca sa vezi toate obiectelewinking

1 răspuns:
| IoanaRaresIza a răspuns:

Cumpara Bratele lui Morfeu cu permise sau asteapta sa treaca o zi si imbatraneste.