| cryss_6160 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei ce joaca the sims 2! Am auzit ca exista o parola prin care iti poti umple toate nevoile(hungry, etc). Care este? Sau trebuie bagate mai multe? Am cautat pe net dar am gasit multe si nu au mers.Ma puteti ajuta,?
Dau fundita celui ce imi da o parola ce functioneaza si fundita celorlalti ce ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| aNdRa_6572 a răspuns:

Nu e nici o parola dar intra pe www.aroundthesims2.com si dai la objects si dupa la moodbosters e ultimu de jos si dupa iti alegi unu din ele nu cont toate iti umplu nevoile asa dupa ce downloandezi intri in folderu 'downloads' unde ai instalat simsu daca nu ai folderul asta faci u unu cu numele downloands dupa copiezi aia moodbosters in folderul ala intri in joc si il cauti la obiecte de bucatarie si ii dai sa bea;) cam atat daca ai vreo nelamurire da.mi msj funda? :D te asigur ca merge ca si eu am facut asta