| Asasinnnn a întrebat:

Am o intrebare pentru voi.
Ce portar vise pare mai bun Cristian Balgradean sau Ciprian Tatarusanu.
Dar nu luati decizia in felu urmator ( aa ti cu steaua deci il alex pe Tatarusanu si invers. happy )
Si argumentati de ce happy
Funda!

Răspuns Câştigător
| Pleeex a răspuns:

Bunahappy.In primul rand mentionez ca tin cu Steaua dar nu voi lua astfel deciziawinking.In al doilea rand:Mai bun mi se pare Ciprian Tataruseanu.pentru ca parerea mea e ca are mai multa experienta decat Cristian Balgradean, chiar daca mai are cateva greseli cateodata, tot el mi se pare mai bunhappyFunda?:devil)

1 răspuns: