| iRawrr a întrebat:

Buna TPU am o intrebare scurta : unii oameni in loc sa aleaga bani aleg sanatatea iar alti aleg bani in loc de sanatate , voi ce ati alege ?( nu aveti voie amandoua)

Răspuns Câştigător
| Eternitas a răspuns:

Bună!
Aş alege sănătatea deoarece dacă mă simt bine pot să produc banii şi singură.
O zi frumoasă!

7 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Dacă eşti sănătos, poţi face şi bani. Dacă eşti bolnav şi ai bani, poţi să rişti să nu te mai vindeci. Deci, sănătatea.

| iRawrr explică:

Aha nu primesti funda ca ai rasp stupid

| NyanCat a răspuns (pentru iRawrr):

Scuze, da` AaNdYy chiar are dreptate. Pentru ca daca esti bolnav. asa. mai usor gen febra nu ai bani sa iti iei memdicamente. Si inca daca e o problema gen tumoare, iti trebuie o gramada de bani. In lumea asta acum totul se cumpara. si nu doar in Romania happy

| iRawrr explică (pentru NyanCat):

Scuze dar daca esti sanatos si faci bani si dupa aia te imbolnavesti ce se intampla dai bani si te vindeci dar daca esti bolnav cum faci bani si daca esti bolnav nu ai servici si nici de unde sa iei bani ce faci, apropo deci tu alegi bani aha pe aia ii cheltuiesi repede dar daca alegi sanatatea poti sa faci bani

| NyanCat a răspuns (pentru iRawrr):

Eu aleg sanatatea, adr si Andy are dreptate tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti sanatos,poti munci sa faci bani, altfel, totul se naruie.

| AaNdYy a răspuns:

Poy daca nu ai bani nu ai nici sanatatelaughing Acum totul se cumpara