| Laviy a întrebat:

Am o mare dilema. Luni, tata cand era la servici, a atins ceva care a facut scurt-circuit si e ars pe mana dreapta pe toate degetele. Astazi cand era mama la scoala, o sticluta cu o substanta a explodat (este profesoara de chimie) si s-a ars si ea tot pe mana dreapta. Intrebarea este, ce ar putea sa insemne? Amandoi s-au ars pe mana dreapta, nu grav dar suficient incat sa se sperie foarte tare. Credeti ca e un semn rau? (Ierta-ti categoria, chiar nu stiam unde sa pun intrebarea) FUNDA+VOT

Răspuns Câştigător
| LostInHell55 a răspuns:

Buna.Stai linistita astea sunt doar o simpla coincidenta. Daca mama ta este profesoara de chimie, este foarte normal sa ii se intample accidente de acest gen.Pentru ca precum stii si tu acolo se umbla mai tot timpul (nu in tot timpul dar in mare parte)cu substante de tot felul care sunt foarte usor inflamabile.Stai calma.Nu e nimic grav. Fundita? puppy dog eyes