| NoOne18 a întrebat:

am o mica afacerecu portrete in creion,am pagina de Facebook. Vreau sa imi promovez pagina si nu imi permite scrie acolo" nu ai permisiunea de a promova pagina" cand sa dau pentru mai multe detalii sa vad cu ce am gresit,blank,chiar vreau sa imi promovez pagina si nu stiu ce sa fac, va rog ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| Roberrt21 a răspuns:

De ce nu încerci să o faci pe Instagram? Ar prinde mai bine, după părerea mea

| NoOne18 explică (pentru Roberrt21):

Nu ma lasa nici acolo, ideea e ca postarile mele nu au continut violent, sexual si nici macar pozele nu sunt luate de pe net, sunt lucrari cu semnatura mea.Sunt handicapati astia de pe Facebook.cu ce am gresit, nu stiu

| Roberrt21 a răspuns (pentru NoOne18):

Nu stiu, nu cunosc aceste taine ale Facebook ului laughing