| TheCrazyOne a întrebat:

Buna TPU Am o nelamurire

Ce inseamna "pussy"pe engleza?

"Pussy" stiu ca mai inseamna "pupic" sau" sarut.". dar pe engleza?

funda

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ti-au raspuns si la t/a...dar pe langa faptul ca poate sa insemne *****, mai poate sa insemne si pisica

| Crisis a răspuns:

"You've got a pussy
I have a dick
So what's the problem?!
Let's do it quick!"
Rammstein - Pussy. Uita-te la videoclip si-o sa-ti dai seama ce inseamna laughing

| ROB3RT89 a răspuns:

Insemna pasarica, acum depinde cum vrei sa o iei la propriu sau la figurathappy

| chokingvictim a răspuns:

Exista dictionare. "pussy=sarut" laughing)))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu putem scrie ce inseamna. cu riscul de a nu fi sancionati tongue inseamna ce au fetelebig grintongue unde au baietii:d sa zic asa mai pe ocolite:d

| TheCrazyOne explică:

Apache stiu.dar intrebarea nu poate fi stearsabig grin

| Petrache_Gabriel_1997 a răspuns:

Intreab-o pe doamna de engleza :B